
| Model | SL-501 |
|---|---|
| Use Voltage | 220V/50Hz or 110V/60Hz |
| Output voltage | AC 7.0KV |
| Working distance | 10-300mm |
| Working temperature | 0-50 °C |
| Working humidity | <70% |
| Net Weight | ≈1.1kg/600mm (including 3m high voltage wire) |
| Rod length | 100-3000 mm (customized according to customer requirements) |









