
| Model | SL-101 |
|---|---|
| Power | 30W |
| Wind Rate | ≤5.1m3/min (with 300mm distance) |
| Ionizing Speed | ≤2s (with 300mm distance) |
| Working Distance | 100-600mm |
| Ion Balance | ≤|±10V|(with 300mm distance) |
| Air Velocity | 45-110CFM |
| Work Environment | Temperature: 0-50℃ Humidity:56%-10% |
| Limited power | ≤15W |
| Noise Level | 45-55dB |
| Net Weight | ≈2.7kg |
| Dimensions | L146 X W88 X H222mm |









